Ką veikiu?

      
         Esu kineziterapeutas. 
 Noriu pasidalinti su jumis savo žiniomis, patarimais,mintimis apie tai, kaip galėtume pakeisti savo savijautą, teisingai suvokti savo kūną, jo judesius ir vėl atrastume naujų spalvų kasdienybėje, atrodytu tokiu mums elementariu būdu- tiesiog teisingai valdydami savo kūno judesius. Išsilavinimas, kaip ir daugeliui kineziterapeutų, suteikė galimybę susipažinti su žmogaus anatomija, fiziologija, neurologija ir t.t. Noriu pristatyti tris metodus, kuriuos taikau savo darbo praktikoje, kurie man padeda siekti užsibrėžtų tikslų bei teikia didžiulį malonumą semiantis žinių bei praktikuojantis. Kalbu apie dubens dugno treniruotę, kabančių diržų treniruotę bei treniruotę su gimnastikos kamuoliu. Pritaikęs žinias bei praktiką, supratau, kad derinant šias trijų tipų treniruotes galima pasiekti puikių rezultatų. 

           Kodėl dubens dugno treniruotė? Trumpai tariant- dubens dugno pratimus išmokęs žmogus ne tik įgauną paslankesnį kūną, taisyklingą laikyseną, užmiršta nugaros, klubų skausmus, atsikrato kitų problemų, bet ir mėgaujasi gera savijauta, taisyklingu judėjimu kasdieninėje veikloje, sporte. Koks gi tas sportas išmokus dubens dugno mankštą? Išmokus teisingai judėti ir valdyti savo kūną, šias pamokas galima pritaikyti puikiausiai užsiimant fitnesu, žaidžiant krepšinį, bėgant maratonus ir t.t.
           Kodėl kabančių diržų treniruotės? Kai tik pabandžiau treniruotę su diržais, supratau, kad tai nuostabus treniruoklis, kadangi į šį treniruoklį sutelpa visas sporto klubas. Su šiuo treniruokliu galima atlikti įvairiausias treniruotes: pradedant kardio treniruotėmis ar giliųjų raumenų mankštomis, baigiant treniruotėmis skirtomis specialiai futbolininkams, krepšininkams ar teniso žaidėjams. 

            Kodėl treniruotės su gimnastikos kamuoliu?  Treniruotės su gimnastikos kamuoliu daug metų yra taikoma reabilitacijoje bei sporte.  Specialių pratimų pagalba galima treniruoti tiek stambiuosius tiek giliuosius raumenis.

           Taigi išmokus ir įsisavinus dubens dugno treniruočių metodą, pašalinus sveikatos problemas bei išmokus taisyklingai valdyti savo kūną bei jo judesius, rekomenduoju žengti į treniruotę su diržais bei gimnastikos kamuoliu. Ir patikėkite, galima pasiekti nuostabių rezultatų bei mėgautis savo pasikeitusiu gyvenimu. 
Skirmantas Petrauskas


 .